Detrusitol bez recepty

Preparatem, który używany jest by pohamować objawy, które spowodowane są nadreaktywnością pęcherza czyli inaczej nietrzymaniem moczu, częstomoczem czy parciem naglącym jest Detrusitol.
Wpływa on na utrudnienie związane z częstym oddawaniem moczu oraz powoduje większy nadzór nad pęcherzem.

Sposób na wyleczenie objawów związanych z nadreaktywnością pęcherza, powoduje zwiększenie wydajności pęcherza i sprawia. Jednym ze składników aktywnych tego preparatu jest winian tolterodyny. Można go stosować w dawce 1 mg i 2 mg. Jednak chwilowo nie jest on dostępny.

Lek niedostępny – sprawdź zamiennik

Jakie są korzyści stosowania leku Detrusitol

Detrusitol powoduję wyleczenie wszelkich objawów, które w jakikolwiek sposób wiążą się z nadreaktywnością pęcherza. Zaleta stosowania tego suplementu jest fakt, że w niezwykle szybkim tempie zostaje on przetransportowany do krwioobiegu, więc działa praktycznie od razu. Powoduje on takie zmiany jak wydajniejsza praca pęcherza, zwiększenie jego możliwości i umiejętności magazynowania uryny, a także eliminuje częstotliwość oddawania moczu.

 

Jak działa środek

Każda tabletka tego preparatu zawiera w swoim tolterodynę. Detrusitol jes w grupie leków antymuskarynowych, które odpowiedzialne są za receptory M3, mieszczące się w mięśniach pęcherza. Przez zagradzanie receptorów mięśnie znajdujące się w ścianie pęcherza rozkurczają się. Można zaobserwować również wzrost zdolności do przechowywania większej ilości uryny, a także eliminacji uciążliwych częstych wizyt w toalecie. Przeciwdziała on także na nadmierne skurcze pęcherza, co powoduje mniejsze ryzyko na wycieki uryny.

 

Dla kogo przeznaczony jest lek

Lek jest przeznaczony dla kobiet i mężczyzn, którzy cierpią z powodu nadreaktywności pęcherza. Środek nie może być stosowany przez osoby uczulone na składniki leku, cierpiące na choroby nerek, wątroby, serca, żołądka lub jelit. Innymi przeciwwskazaniami do stosowania Detrusitolu są częste zaparcia, zaburzenia neuronalne, niski poziom potasu lub magnezu oraz zażywanie niektórych leków. Lek nie jest także odpowiedni dla kobiet w ciąży lub w okresie karmienia piersią.

 

Jak zażywać Detrusitol

Środek Detrusitol należy stosować w dawkach- 2 mg i 1 mg. Kuracja powinna najczęściej rozpoczynać się od wyższej dawki leku. Jeżeli jednak pojawia się niekorzystne skutki oboczne, wówczas należy zmniejszyć ją do 1 mg. Oczywiście powinno się zażywać je każdego dnia.

 

Jakie działanie niepożądane może wywołać lek

Może zdarzyć się, że Detrusitol wywoła skutki uboczne. Jednak ważny jest fakt, że nie są one częste i nie każdy klient skarży się na ich pojawienie. Najbardziej powszechne działania, które są zauważalne to: zmęczenie, problemy żołądkowe, bóle głowy niewielki przyrost masy ciała,, wysuszenie błon śluzowych, senność, zaburzenie czucia. Może on być także przyczyną nie problemów związanych ze zdolnością prowadzenia pojazdów mechanicznych.

 

Jak kupić lek

Preparat można zakupić w klinice internetowej euroClinix. Na początek konieczne jest wypełnienie W formularza medycznego, który zostanie dokładnie sprawdzony przez jednego z naszych lekarzy. Na podstawie kwestionariusza podjęta zostanie decyzje na temat wypisanie recepty. Bowiem jeżeli wystąpią jakiekolwiek przeciwwskazania do stosowania leku, wówczas recepta nie będzie wydana. Jeżeli jednak się nie pojawią się żadne zastrzeżenia produkt zostanie wysłany i dostarczony pod drzwi pacjenta w ciągu 24 – 48 godzin. Wszystkie preparaty będą wysyłane z licencjonowanej apteki znajdującej się w Londynie. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości bądź chcesz o coś zapytać, skontaktuj się z nami przez Dział Obsługi Pacjenta.