Vesicare recepta-online

Vesicare bez recepty to doustny środek w postaci tabletek mający zadanie leczenia objawów nadreaktywności pęcherza. Leczy problemy związane z tymi objawami, a także zwiększa pojemność pęcherza, dzięki czemu mieści się w nim więcej moczu. W jego składzie znajduje się bursztynian solifenacyny, który jest dostępny w dwóch dawkach 5mg i 10 mg. Jakie dobre rezultaty można osiągnąć podczas stosowanie tego suplementu?

Vesicare jest suplementem podawanym doustnie, który usuwa wszelkie objawy symptomy nad reaktywności pęcherza, a więc również nietrzymania moczu. Jego działanie polega na powiększeniu pojemności pęcherza, co z kolei niweluje zbyt duże parcie na cewkę moczową, a także przeciwdziała nie kontrolowanym wyciekom uryny. Jeżeli chcesz uzyskać dobre rezultaty musisz stosować ten preparat, biorąc 1 tabletkę raz każdego dnia.

Sprawdź cenę – recepta wystawiana online

Jak działa Vesicare

Tabletki zawierają składnik aktywny bursztynian solifenacyny należący do grupy środków antymuskarynowych. Substancja blokuje receptory odpowiedzialne za skurcze mięśni znajdujących się w ścianie pęcherza. W wyniku ich rozluźnienia pęcherz uzyskuje zdolność gromadzenia większej ilości uryny, co pozwala na redukcję zbyt częstej potrzeby oddawania moczu. Ponadto środek zapobiega nagłym skurczom mięśni pęcherza, obniżając prawdopodobieństwo mimowolnych wycieków uryny.

Kto nie powinien stosować tego preparatu

Osoby które mają alergie na składniki znajdujące się w tabletkach bądź mają problemy z całkowitym opróżnianiem pęcherza. Kolejnymi problemami, które sprawiają, że nie powinniśmy zażywać tego leku, gdyż może to mieć niekorzystny wpływ na nasze zdrowie to: poważne problemy jelitowo – żołądkowe, zaburzenia czynności wątroby choroby nerek, , jaskra, czy miastenia. Lek nie powinien być także stosowany przez dzieci, kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią.

Jak stosować Vesicare

Na początku należy zażywać dawkę 5 mg tego suplementu. Zdarzają się jednak sytuacje, które zezwalają na większą dawkę, należy jednak skonsultować je ze specjalistą. Należy brać jedną kapsułkę dziennie, popijając dużą ilością wody. Nie powinno się stosować dwóch tabletek, nawet wtedy gdy pominiemy, bądź zdarzy nam się zapomnieć o wzięciu lekarstwa.

Czy skutki uboczne po zażyciu Vesicare mogą być groźne

Zażywanie lekarstw niezależnie od rodzaju dolegliwości na które działa zawsze wiąże się z ryzykiem. Na szczęście Vesicare jest w miare nie groźnym preparatem. Zdarzają się sytuacje, w których może spowodować niekoniecznie korzystne skutki takie jak: zaparcia, czy opuchnięcie twarzy, ust i języka. Jeśli więc chcesz dowiedzieć się więcej na temat skutków ubocznych koniecznie zapoznaj się z ulotką, która znajduje się w opakowaniu leku.

Jak kupić lek przez Internet

Preparat ten można zamówić bez obawy o oszustwie na stronie internetowej kliniki euroClinix. By to zrobić należy wypełnić kwestionariusz dotyczący historii medycznej pacjenta. Po zapoznaniu się z nim specjalista podejmie decyzję czy należy go stosować czy też jest on dla nas niebezpieczny. Jeżeli nie będzie żadnych przeszkód, by go zażywać wówczas otrzymamy receptę. Preparat ten zostanie wysłany i dotrze do nas prosto z licencjonowanej apteki poprzez kuriera UPS. Czas w którym przyjdzie dostawa waha się miedzy 24 – 48 godzinami. Na wszystko to ma wpływ lokalizaca miejsca zamieszkania. euroClinix oferuje swoje usługi na terenie całej Europy.